Koliko se stanova prodaje u kojoj opštini
Broj ugovora o kupoprodaji stanova u 168 opština i gradskih opština Srbije, po godinama i polugodištima. Potraži opštinu ili sortiraj kolone.
Pronađeno opština: 168
| Novi Sad | 5.769 | −4,2% | 45% | 2.891 | +1,3% |
|---|---|---|---|---|---|
| Beograd – Novi Beograd | 2.512 | +24,9% | 36% | 1.491 | +24,1% |
| Beograd – Zvezdara | 2.367 | −9,1% | 44% | 1.296 | +11,1% |
| Beograd – Voždovac | 2.303 | +15,1% | 51% | 1.062 | −13,2% |
| Čajetina | 1.979 | −1,7% | 65% | 852 | +0,2% |
| Niš – Medijana | 1.863 | +9,3% | 49% | 778 | −15,9% |
| Beograd – Zemun | 1.846 | +9,8% | 51% | 685 | −26,6% |
| Beograd – Palilula | 1.497 | −10,6% | 33% | 716 | +0,6% |
| Kragujevac | 1.417 | −10,1% | 54% | 614 | −14,0% |
| Beograd – Čukarica | 1.291 | +6,4% | 38% | 594 | +2,4% |
| Subotica | 1.266 | +12,0% | 47% | 617 | −2,1% |
| Pančevo | 1.151 | +0,3% | 49% | 571 | +2,1% |
| Stara Pazova | 1.055 | +30,7% | 79% | 507 | −9,1% |
| Beograd – Rakovica | 1.041 | +2,5% | 34% | 416 | −10,7% |
| Vrnjačka Banja | 869 | +25,0% | 68% | 374 | −17,8% |
| Niš – Pantelej | 805 | +16,7% | 68% | 429 | +5,7% |
| Beograd – Vračar | 748 | −11,3% | 27% | 367 | −5,2% |
| Loznica | 718 | −6,5% | 68% | 394 | +17,6% |
| Beograd – Savski venac | 709 | −14,3% | 28% | 441 | +23,9% |
| Novi Pazar | 700 | +13,8% | 79% | 332 | +5,1% |
| Valjevo | 628 | −15,9% | 55% | 263 | +6,5% |
| Zrenjanin | 617 | +12,8% | 47% | 252 | −10,3% |
| Kruševac | 611 | +15,5% | 36% | 291 | −9,3% |
| Čačak | 576 | −4,5% | 47% | 294 | +2,8% |
| Veliko Gradište | 572 | +180,4% | 91% | 205 | −39,5% |
| Šabac | 544 | +5,6% | 38% | 265 | −5,7% |
| Beograd – Mladenovac | 502 | +36,4% | 65% | 225 | −10,0% |
| Ruma | 470 | +64,3% | 68% | 192 | +6,7% |
| Beograd – Stari grad | 463 | −22,1% | 12% | 256 | +3,2% |
| Sombor | 456 | +2,2% | 41% | 233 | +4,5% |
| Jagodina | 435 | +6,6% | 20% | 215 | +7,5% |
| Požarevac | 433 | +27,0% | 60% | 195 | −8,0% |
| Raška | 403 | +24,4% | 58% | 108 | −51,6% |
| Inđija | 388 | +4,0% | 77% | 132 | −28,3% |
| Sremska Mitrovica | 385 | +18,8% | 51% | 155 | −28,9% |
| Beograd – Obrenovac | 352 | +1,1% | 59% | 189 | +18,9% |
| Leskovac | 335 | +58,8% | 50% | 165 | +16,2% |
| Smederevo | 329 | +16,3% | 35% | 136 | −16,0% |
| Užice | 329 | +62,1% | 60% | 198 | +88,6% |
| Kraljevo | 310 | −11,7% | 29% | 194 | +22,0% |
| Beograd – Surčin | 302 | +18,4% | 79% | 134 | −15,7% |
| Beograd – Grocka | 300 | +7,5% | 51% | 164 | +24,2% |
| Bor | 230 | −9,4% | 9% | 93 | −24,4% |
| Vršac | 229 | +28,7% | 27% | 99 | −16,1% |
| Paraćin | 219 | +0,9% | 44% | 65 | −48,8% |
| Beograd – Lazarevac | 199 | +15,7% | 30% | 88 | −9,3% |
| Aranđelovac | 197 | +41,7% | 45% | 155 | +89,0% |
| Smederevska Palanka | 184 | +29,6% | 58% | 85 | −5,6% |
| Sokobanja | 183 | −18,7% | 54% | 88 | +8,6% |
| Vrbas | 177 | +35,1% | 41% | 73 | +17,7% |
| Ćuprija | 175 | +116,0% | 49% | 73 | +12,3% |
| Bačka Palanka | 170 | +25,9% | 36% | 66 | −20,5% |
| Vranje | 170 | +38,2% | 50% | 71 | −6,6% |
| Pirot | 167 | +7,7% | 47% | 68 | −21,8% |
| Tutin | 146 | +36,4% | 47% | 31 | −50,8% |
| Prokuplje | 127 | −18,1% | 55% | 89 | +29,0% |
| Ub | 107 | +37,2% | 79% | 52 | +52,9% |
| Kikinda | 102 | +5,2% | 1% | 58 | +11,5% |
| Zaječar | 99 | +7,6% | 10% | 52 | +4,0% |
| Majdanpek | 99 | +26,9% | 0% | 37 | −15,9% |
| Apatin | 93 | +43,1% | 20% | 28 | −33,3% |
| Petrovac Na Mlavi | 93 | +75,5% | 81% | 23 | −39,5% |
| Priboj | 87 | −4,4% | 63% | 40 | +29,0% |
| Trstenik | 84 | +42,4% | 21% | 27 | −34,1% |
| Kladovo | 82 | +54,7% | 59% | 21 | −54,3% |
| Velika Plana | 80 | −12,1% | 51% | 25 | −13,8% |
| Šid | 74 | −12,9% | 35% | 67 | +116,1% |
| Temerin | 72 | −52,3% | 64% | 41 | 0,0% |
| Bečej | 70 | +118,8% | 37% | 33 | +50,0% |
| Kula | 62 | −3,1% | 6% | 37 | −5,1% |
| Požega | 59 | +59,5% | 73% | 20 | −57,4% |
| Irig | 58 | −13,4% | 66% | 32 | +45,5% |
| Senta | 58 | +9,4% | 2% | 42 | +50,0% |
| Negotin | 56 | 0,0% | 16% | 27 | −18,2% |
| Despotovac | 55 | +48,6% | 47% | 28 | — |
| Kovin | 52 | +10,6% | 31% | 23 | −14,8% |
| Odžaci | 52 | −18,8% | 4% | 23 | −17,9% |
| Brus | 51 | +54,5% | 51% | 27 | — |
| Gornji Milanovac | 49 | −19,7% | 10% | 24 | −4,0% |
| Beočin | 45 | +2,3% | 40% | 24 | −4,0% |
| Svilajnac | 44 | +29,4% | 50% | 28 | — |
| Aleksinac | 43 | −15,7% | 16% | 31 | +29,2% |
| Beograd – Barajevo | 41 | −10,9% | 7% | 22 | — |
| Mionica | 39 | — | 46% | 9 | — |
| Beograd – Sopot | 38 | −28,3% | 68% | 46 | — |
| Knjaževac | 36 | +50,0% | 3% | 15 | — |
| Preševo | 35 | −38,6% | 49% | 18 | — |
| Bujanovac | 33 | −42,1% | 15% | 26 | — |
| Golubac | 33 | −2,9% | 91% | 8 | — |
| Ivanjica | 33 | +37,5% | 64% | 14 | — |
| Bačka Topola | 32 | −27,3% | 6% | 20 | — |
| Bajina Bašta | 27 | −34,1% | 33% | 11 | — |
| Bela Crkva | 27 | +22,7% | 11% | 11 | — |
| Kostolac | 27 | +35,0% | 0% | 14 | — |
| Novi Bečej | 27 | — | 48% | 12 | — |
| Alibunar | 25 | — | 0% | 7 | — |
| Prijepolje | 25 | 0,0% | 28% | 29 | — |
| Nova Varoš | 24 | +14,3% | 25% | 8 | — |
| Kuršumlija | 23 | — | 0% | 8 | — |
| Lučani | 23 | −25,8% | 0% | 12 | — |
| Plandište | 22 | — | 0% | 9 | — |
| Pećinci | 20 | — | 0% | 6 | — |
| Niš – Crveni Krst | 19 | — | 11% | 22 | — |
| Srbobran | 19 | — | 11% | 8 | — |
| Ljubovija | 18 | — | 44% | 10 | — |
| Vladičin Han | 17 | — | 0% | 5 | — |
| Kanjiža | 15 | — | 0% | 6 | — |
| Koceljeva | 15 | — | 87% | 2 | — |
| Surdulica | 15 | — | 7% | 2 | — |
| Kosjerić | 14 | — | 36% | 10 | — |
| Mali Zvornik | 14 | — | 0% | 7 | — |
| Novi Kneževac | 14 | — | 0% | 5 | — |
| Vlasotince | 12 | — | 75% | 6 | — |
| Žabalj | 12 | — | 0% | 5 | — |
| Sjenica | 12 | — | 50% | 9 | — |
| Čoka | 12 | — | 0% | 9 | — |
| Arilje | 11 | — | 27% | 6 | — |
| Boljevac | 11 | — | 9% | 3 | — |
| Lajkovac | 11 | — | 0% | 3 | — |
| Topola | 11 | — | 0% | 1 | — |
| Aleksandrovac | 10 | — | 50% | 7 | — |
| Kovačica | 9 | — | 33% | 2 | — |
| Mali Iđoš | 9 | — | 0% | 2 | — |
| Sevojno | 9 | — | 0% | 4 | — |
| Žitište | 8 | — | 0% | 3 | — |
| Kučevo | 8 | — | 0% | 1 | — |
| Nova Crnja | 8 | — | 0% | 0 | — |
| Rača | 8 | — | 75% | 8 | — |
| Sremski Karlovci | 8 | — | 0% | 3 | — |
| Ada | 7 | — | 0% | 6 | — |
| Bač | 7 | — | 0% | 2 | — |
| Bački Petrovac | 7 | — | 0% | 1 | — |
| Lapovo | 7 | — | 0% | 0 | — |
| Lebane | 7 | — | 0% | 3 | — |
| Rekovac | 7 | — | 0% | 3 | — |
| Titel | 7 | — | 0% | 1 | — |
| Dimitrovgrad | 6 | — | 33% | 3 | — |
| Bogatić | 5 | — | 0% | 3 | — |
| Vladimirci | 5 | — | 0% | 3 | — |
| Krupanj | 5 | — | 0% | 0 | — |
| Ljig | 5 | — | 0% | 4 | — |
| Medveđa | 5 | — | 0% | 3 | — |
| Niš – Niška Banja | 5 | — | 0% | 2 | — |
| Osečina | 5 | — | 40% | 3 | — |
| Svrljig | 5 | — | 0% | 1 | — |
| Sečanj | 5 | — | 0% | 6 | — |
| Ćićevac | 5 | — | 0% | 9 | — |
| Batočina | 4 | — | 0% | 3 | — |
| Žitorađa | 4 | — | 0% | 1 | — |
| Niš – Palilula | 4 | — | 0% | 1 | — |
| Opovo | 4 | — | 0% | 10 | — |
| Crna Trava | 4 | — | 0% | 2 | — |
| Babušnica | 3 | — | 0% | 2 | — |
| Blace | 3 | — | 0% | 2 | — |
| Bojnik | 3 | — | 0% | 0 | — |
| Gadžin Han | 3 | — | 0% | 0 | — |
| Bela Palanka | 2 | — | 0% | 0 | — |
| Ražanj | 2 | — | 0% | 1 | — |
| Varvarin | 1 | — | 0% | 2 | — |
| Vranjska Banja | 1 | — | 0% | 0 | — |
| Doljevac | 1 | — | 0% | 1 | — |
| Žabari | 1 | — | 0% | 4 | — |
| Knić | 1 | — | 0% | 0 | — |
| Merošina | 1 | — | 0% | 1 | — |
| Bosilegrad | 0 | — | — | 0 | — |
| Žagubica | 0 | — | — | 1 | — |
| Malo Crniće | 0 | — | — | 2 | — |
| Trgovište | 0 | — | — | 0 | — |
Promenu prikazujemo samo kad obe godine imaju bar 20 prodaja.
Izvor: Republički geodetski zavod – Izveštaj o stanju na tržištu nepokretnosti za prvo polugodište 2026. godine
Izvor: Republički geodetski zavod